Naprawa zamków Rybnik

Naprawa zamków RybnikZepsuty zamek w drzwiach to duży problem. Jak bowiem zapewnić ochronę mieszkania w momencie, gdy mechanizm nie działa i nie jesteśmy w stanie zamknąć domu? Teraz nie musisz się już tym martwić! Odkąd w Rybniku działa całodobowe Pogotowie ślusarskie, możesz wezwać pomoc w każdej chwili. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami wybierając numer telefonu: 666-276-222 Ślusarz zatrudniony w naszej firmie przyjedzie najszybciej jak to możliwe i wykona naprawę zamków. Zatem jeśli zamek zaczął się zacinać lub przestał działać na dobre, nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!
 
Pogotowie ślusarskie Rybnik to filia ogólnopolskiej firmy działającej na rodzimym rynku od ponad 20 lat. Ten czas przyniósł nam cenne doświadczenie – znamy oczekiwania naszych klientów, potrafimy sprostać wszystkim ślusarskim usterkom. Z łatwością poradzimy sobie z naprawieniem zamków wszystkich rodzajów: antywłamaniowych, wpuszczanych, nawierzchniowych, elektronicznych.
Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Rybnik to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, znający się na swojej pracy, podchodzącym do każdego zadania z ogromnym zaangażowaniem. Dbamy o poziom kompetencji naszych pracowników, dlatego systematycznie uczestniczą oni w szkoleniach z zakresu najnowszych technologii w dziedzinie zamków i zabezpieczeń. Aktualna wiedza sprawia, że poradzą sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi i nowoczesnymi urządzeniami.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

 
Jeśli okaże się, że zamek jest trwale uszkodzony i jego naprawa nie zapewniałaby naszym klientom odpowiedniego bezpieczeństwa, pracownicy są przygotowani na wykonanie od ręki wymianę zamka, doradzając odpowiedni model, ostateczną decyzję pozostawiając Państwu. Nie zostawimy nikogo bez upewnienia się, że zrobiliśmy wszystko, aby chronić jego dom w najwyższym stopniu!
Wśród naszych usług można wymienić nie tylko naprawę zamków, lecz także inne prace o charakterze ślusarskim, takie jak awaryjne otwieranie drzwi, otwieranie samochodów, montaż i wymianę zamka. Świadczymy także usługę kompleksowego serwisu zamków wszystkich producentów, w tym m.in. zamków Gerda, Dierre, Ikon, Salto, Mottura. Potrzebują Państwo nietypowej usługi ślusarskiej? Wystarczy skontaktować się z nami, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – 666-276-222 !


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Bytom
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rybniku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami