Naprawa zamków Rybnik

Naprawa zamków Rybnik

Eksperci od naprawy zamków

Zepsuty zamek w drzwiach to duży problem. Jak bowiem zapewnić ochronę mieszkania w momencie, gdy mechanizm nie działa i nie jesteśmy w stanie zamknąć drzwi? Teraz nie musisz się już tym martwić! Odkąd w Rybniku działa Pogotowie ślusarskie, możesz wezwać nas na pomoc w każdej chwili. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami wybierając numer telefonu: 666-276-222, a ślusarz zatrudniony w naszej firmie przyjedzie najszybciej jak to możliwe i przeprowadzi naprawę zamków. Zatem jeśli zamek zaczął się zacinać lub przestał działać na dobre, nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!

Pogotowie ślusarskie Rybnik to filia ogólnopolskiej firmy działającej na rodzimym rynku od ponad 30 lat. Ten czas przyniósł nam cenne doświadczenie – znamy oczekiwania naszych klientów, potrafimy sprostać wszystkim ślusarskim usterkom. Z łatwością poradzimy sobie z naprawieniem zamków wszystkich rodzajów: antywłamaniowych, wpuszczanych, nawierzchniowych, elektronicznych. Możesz na nas polegać!

Pogotowie zamkowe - profesjonalizm i zaangażowanie

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Rybnik to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, znający się na swojej pracy, podchodzący do każdego zadania z ogromnym zaangażowaniem. Dbamy o poziom kompetencji naszych pracowników, dlatego systematycznie uczestniczą oni w szkoleniach z zakresu najnowszych technologii w zakresie zamków i zabezpieczeń. Aktualna wiedza sprawia, że poradzą sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi i nowoczesnymi urządzeniami.

W celu zapewnienia wygody naszym klientom pracujemy przez 7 dni w tygodniu, w tym także w dni świąteczne oraz weekendy, w godzinach 06:00-24:00. Długi czas naszej pracy wynika z możliwości przytrafienia się awarii zamka wymagającej naprawy lub realizacji innej usługi ślusarskiej niezależnie od pory dnia. Chcemy zagwarantować naszym klientom jak najlepsze wsparcie!

Pełen zakres naszych usług wygląda następująco:
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Otwieranie zamków drzwi
Montaż i wymiana zamków


A może wymiana zamków?

Jeśli okaże się, że zamek w drzwiach wejściowych jest trwale uszkodzony i jego naprawa nie zapewniałaby naszym klientom odpowiedniego bezpieczeństwa, nasi pracownicy są przygotowani na wykonanie od ręki wymiany zamka, doradzając odpowiedni model dopasowany do potrzeb klienta. Wymiana zamka to w wielu przypadkach jedyne rozwiązanie, które może zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa i ochrony. Dokładamy starań, aby zawsze dobrać odpowiednie rozwiązanie do danej sytuacji.

Wśród naszych usług, z których skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje, można wymienić nie tylko naprawę zamków, lecz także inne prace o charakterze ślusarskim, takie jak awaryjne otwieranie drzwi, otwieranie samochodów, wymianę i montaż zamków. Świadczymy także usługę kompleksowego serwisu zamków wszystkich producentów, w tym m.in. zamków Gerda, Dierre, Ikon, Salto, Mottura. Potrzebują Państwo nietypowej usługi ślusarskiej? Wystarczy skontaktować się z nami, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania – 666-276-222

Gwarantujemy najwyższą jakość usług - zadzwoń do nas i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Bytom
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rybniku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami