Montaż i wymiana zamków Rybnik

Montaż i wymiana zamków RybnikJeśli poszukują Państwo sprawdzonej firmy, która zajmuje się montowaniem zamków w Rybniku, trafili Państwo we właściwe miejsce! Nasza firma, Pogotowie ślusarskie Rybnik, działa w branży już od wielu lat, w trakcie których zamontowaliśmy zamki w tysiącach drzwiach mieszkań i domów. Wśród naszych klientów znaleźć można zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje publiczne.
 
Ugruntowana wiedza i praktyczne doświadczenie to podstawowe zalety zatrudnianych przez nas pracowników. Sprostają każdej wymianie zamka – prawidłowo zainstalują zamki zarówno klasyczne, jak i najnowocześniejsze. Nie wiedzą Państwo, na jaki mechanizm się zdecydować, aby pasował do drzwi? Ślusarze z Pogotowia zamkowego Rybnik chętnie doradzą w tym zakresie! Polecamy wybór atestowanych zamków produkowanych przez liderów zabezpieczeń takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon, Salto. Ciekawe rozwiązanie oferuje także firma Keso, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Pozwala ono bowiem na posiadanie jednego klucza do wielu zamków – pomieszczeń, mieszkań, domów czy biur. Zamki mogą zakupić Państwo przed wykonaniem usługi, w sklepie lub zakupić je od naszych pracowników. Jeśli są Państwo zainteresowani montażem zamków, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią – konsultanci przedstawią Państwu szczegółową ofertę.
 
Pogotowie ślusarskie w Rybniku charakteryzuje ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę i dążenie do zapewnienia 100% satysfakcji klienta z wykonywanych prac. Gwarantujemy, że zamki zamontowane przez naszych ślusarzy zapewnią Państwu bezpieczeństwo na długie lata.

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
Naszym kolejnym walorem jest całodobowa dyspozycyjność – niezależnie od tego, kiedy będą potrzebowali Państwo pomocy ślusarza, wystarczy, że skontaktują się z naszą infolinią: 666-276-222 . Pracujemy non stop, 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, także w dni świąteczne! Przybędziemy i wykonamy montaż zamków od razu lub punktualnie na wyznaczoną godzinę – jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Państwa potrzeb.
 
Już teraz zamów zakładanie zamków w bezkonkurencyjnej, rzetelnej firmie – Pogotowiu ślusarskim Rybnik – tylko my zapewnimy Ci najwyższy stopień ochrony Twojego mieszkania, domu, biura, bądź innego pomieszczenia, które chcesz zabezpieczyć przed niepowołanymi gośćmi.


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Bytom
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rybniku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami