Montaż i wymiana zamków Rybnik

Montaż i wymiana zamków Rybnik

Wymiana zamka? Zadzwoń po Pogotowie zamkowe Rybnik

Wymiana zamków to usługa, która może być potrzebna w różnych sytuacjach. Do montażu nowego mechanizmu skłonić nas może zakup mieszkania z rynku wtórnego, zgubienie lub kradzież kluczy czy chęć podniesienia poziomu własnego bezpieczeństwa. Każdorazowo montowanie zamków warto powierzyć w ręce sprawdzonej firmy. W tym zakresie możesz polegać na Pogotowiu zamkowym działającym na terenie Rybnika i okolic.

Nasza firma, Pogotowie ślusarskie Rybnik, działa w branży już od wielu lat, w trakcie których zamontowaliśmy zamki w tysiącach drzwiach mieszkań i domów. Wśród naszych klientów znaleźć można zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje publiczne.

Ugruntowana wiedza i praktyczne doświadczenie to podstawowe zalety zatrudnianych przez nas specjalistów. Sprostają każdej wymianie zamka – prawidłowo zainstalują zamki zarówno klasyczne, jak i najnowocześniejsze. Nie wiesz, na jaki mechanizm się zdecydować, aby pasował do drzwi? Ślusarze z Pogotowia zamkowego Rybnik chętnie doradzą w tym zakresie! Polecamy wybór atestowanych zamków produkowanych przez liderów zabezpieczeń, takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon, Salto. Ciekawe rozwiązanie oferuje także firma Keso, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Pozwala ono bowiem na posiadanie jednego klucza do wielu zamków – pomieszczeń, mieszkań, domów czy biur. Zamki można zakupić przed wykonaniem usługi w sklepie lub w czasie jej realizacji od naszych pracowników.

 

Montaż zamków w drzwiach wejściowych i wewnętrznych

Pogotowie ślusarskie w Rybniku charakteryzuje ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę i dążenie do zapewnienia 100% satysfakcji klienta z wykonywanego zlecenia. Gwarantujemy, że zamki zamontowane przez naszych ślusarzy zapewnią bezpieczeństwo na długie lata. Montujemy zamki we wszystkich rodzajach drzwi, w tym także w drzwiach antywłamaniowych.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy zespołem ekspertów od zamków, którzy posiadają precyzyjne narzędzia ślusarskie. Zlecenia realizujemy ekspresowo, a każdy zamontowany przez nas zamek działa bez zarzutu przez długie lata. Potrzebna Ci wymiana zamków? Rybnik to miasto, w którym mieszkasz? Zadzwoń do nas i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! 666-276-222

 

Gwarantujemy najwyższą jakość usług ślusarskich

Naszym kolejnym walorem jest dyspozycyjność. Pracujemy 7 dni w tygodniu, także w dni świąteczne! Przybędziemy i wykonamy montaż zamków od razu lub punktualnie na wyznaczoną godzinę – jesteśmy elastyczni i staramy się dobrać odpowiednią dla klientów porę realizacji usługi.

Już teraz zamów zakładanie zamków w bezkonkurencyjnej, rzetelnej firmie – Pogotowiu ślusarskim Rybnik. Tylko my zapewnimy Ci najwyższy stopień ochrony Twojego mieszkania, domu, biura, bądź innego pomieszczenia, które chcesz zabezpieczyć przed niepowołanymi gośćmi. Możesz nam także powierzyć inne usługi, w tym naprawę zamków, serwis zamków, awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdują się:
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Otwieranie zamków drzwi
Naprawa zamków

 


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Bytom
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Rybniku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami